Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Akcja Junior Media!

Pamiętacie – jak tworzyliśmy gazetę dla Junior Media?

Teraz organizatorzy tego przedsięwzięcia zapraszają nas i Was do nowej akcji!

Zobacz:

Rusza kolejna edycja konkursu "1000 powodów, by czytać” – polecamy!

Junior Media jest partnerem konkursu „1000 powodów, by czytać” organizowanego przez Empik. Wiemy, jak ważne jest czytanie książek i jesteśmy przekonani, że Wy również znajdziecie co najmniej 1000 powodów, by to robić! Koniecznie weźcie udział w konkursie Empiku i wygrajcie dla swojej szkoły ciężarówkę książek! 

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy, aby pracownik szkoły – np. bibliotekarz lub nauczyciel – wypełnił formularz zgłoszeniowy na stronie www.empik.com/biblioteki i przesłał pracę plastyczną wykonaną przez uczniów. Ma ona ilustrować hasło „1000 powodów, by czytać” wybraną techniką, przy czym co najmniej jeden element musi wykorzystywać surowiec wtórny.

Nagrody

Zwycięża 5 małych (do 120 uczniów) i 5 dużych szkół, które zdobędą największą liczbę głosów. Oprócz w sumie 10 tysięcy nowych książek, na laureatów czeka łącznie 45 czytników Pocketbook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go.  W ramach akcji Empik rozda 10 000 kodów dla nauczycieli na 60-dniowy pełny abonament aplikacji z audiobookami i e-bookami Empik Go i 900 000 tys. kodów dla rodziców uczniów na 30-dniowy abonament na lektury szkolne. Uczestnicy mogą liczyć też na nagrody specjalne od Empik Foto.

Więcej informacji: www.empik.com/biblioteki

Pozdrawiamy
Zespół JuniorMedia.pl

 

Sylwia Skroś

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zobacz nasze