Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Dnia 09.10.2018r. jako pierwsze w tym roku szkolnym z cyklu imprez sportowych w ramach powiatowych igrzysk młodzieży szkół ponadgimnazjalnych były sztafetowe biegi przełajowe. Zawody odbyły się na stadionie miejskim Pogoni Lębork. W rywalizacji wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu lęborskiego. Po bardzo pasjonującej walce na trasie pierwsze miejsce w kategorii chłopców  wywalczył Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych przed reprezentantami naszej szkoły. Od początku było wiadomo, że te dwie szkoły będą walczyły o podium, a tym samym o prawo reprezentowania naszego powiatu na szczeblu wojewódzkim. Nasza szkoła stabilnie uklasyfikowała się na drugim punktowanym miejscu przed LO nr2 i LO nr1 oraz ZSGŻiA. Ale wiemy, że to  nie jest nasze ostatnie słowo i za rok będziemy o klasę lepsi! Nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce, mamy nadzieję, że w przyszłym roku poprawią swój wynik.

 

          Klasyfikacja końcowa                                              Klasyfikacja końcowa    

                   Chłopcy                                                                   Dziewczyny

1- Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych                  1- Liceum Ogólnokształcące nr 2

2- Powiatowe Centrum Edukacyjne                                         2- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

3- Liceum Ogólnokształcące nr 2                                             3- Powiatowe Centrum Edukacyjne

4-Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1                                4- Zespół Szkół Gospodarki Żywności i Agrobiznesu

5-Zespół Szkół Gospodarki Żywności i Agrobiznesu

Tomasz Mielewczyk