Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Sukces naszych uczniów w półfinałach wojewódzkich

28 listopada 2018r.  w Kartuzach,  uczniowie naszej szkoły w składzie: Piotr Treder i Kamil Skrzypkowoski z kl. IV Tla oraz Szymon Krók z Ia reprezentowali nasz powiat i szkołę w Półfinałach Igrzysk  Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego.  Po emocjonującej walce, nasi reprezentanci zajęli drugie miejsce. Przegrali bardzo małą liczbą punktów ze szkoła w Wejherowie. Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy naszym  mistrzom.

Wyniki:

1. miejsce Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Wejherowie

2. miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku

3. miejsce Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach

4. miejsce I Liceum Ogólnokształcące   w Pucku.

 

 Opiekun: Tomasz Mielewczyk

 

 

Zobacz nasze