Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DRUŻYN MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

07 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Prawo startu miały drużyny poszczególnych klas naszej szkoły w składzie 3 dziewcząt i 3 chłopców. Jak można było się spodziewać, zawody cieszyły się wielkim zainteresowaniem, ponieważ do rozgrywek przystąpiło aż 13 drużyn . Do finału dostały się 4 drużyny III TLb, IV TLa, IIITla i IITlb. Po pasjonujących spotkaniach  na bardzo wyrównanym poziomie najlepsza okazała się klasa IITLb. Gratulujemy  zwycięzcom życzymy wszystkim Wesołych Świąt.  

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- IITLb

II miejsce- IV Tla

III miejsce- III Tlb

IV miejsce- III Tla

 

Organizatorzy
nauczyciele wf-u

 

Zobacz nasze