Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Wsparcie doradcy zawodowego

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Słuchacze,

Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, zachęcam do bezpośredniego kontaktu podczas moich dyżurów w naszej szkole:

  • poniedziałek, godz. 9.40 – 10.25
  • wtorek, godz. 8.50 – 12.15
  • środa, godz. 11.30 – 14.00
  • czwartek, godz. 9.40 – 14.00
  • piątek, godz. 11.30 – 12.15

 

Istnieje również możliwość konsultacji w formie zdalnej za pośrednictwem:

  • E – dziennika
  • platformy edukacyjnej Google Classroom,
  • lub poczty elektronicznej: konkurs-ue@wp.pl

 

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu m.in. w sprawie praktyk zawodowych klas II i III technikalnych (po gimnazjum), stażów zawodowych dla młodzieży, rekrutacji do naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe oraz planowania indywidualnego rozwoju edukacyjno - zawodowego. Współpracuję z Powiatowym Urzędem Pracy w Lęborku – posiadam aktualne oferty zatrudnienia z Powiatu Lęborskiego, w tym także sezonowego.

Na 26 maja zaplanowałem dla uczniów klas IITap oraz IITbp webinary w PCE, poświęcone pomorskiemu rynkowi pracy. Poprowadzą je specjaliści z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku wspólnie z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Lęborku. Zapraszam!

 

Doradca zawodowy:

Sławomir Hryczak

Zobacz nasze