Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zagłosuj na Projekt z Budżetu Obywatelskiego - "Budowa bieżni lekkoatletycznej wraz z zeskocznią do skoku w dal przy PCE"!

„Budżet Obywatelski w Lęborku” na 2021

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Pracownicy szkoły!

W ubiegłym roku zrealizowany został długo oczekiwany projekt „Budowy boiska wielofunkcyjnego przy PCE”. Przed nami kolejna edycja głosowania na projekty z Budżetu Obywatelskiego w Lęborku i możliwość rozbudowy naszej bazy sportowej.

Dlatego zwracamy się z prośbą o poparcie naszego wniosku i oddanie głosu na Duży projekt inwestycyjny – „Budowa bieżni lekkoatletycznej wraz z zeskocznią do skoku w dal przy Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Lęborku”.

Głosowanie będzie miało formę elektroniczną – za pomocą interaktywnego formularza zamieszczonego na stronie internetowej pod adresem: http://lebork.budzet-obywatelski.org, w terminie 10 – 24 czerwca 2020 r.

Ponadto mieszkańcy miasta będą mogli zagłosować elektronicznie w dniu 22 czerwca 2020 r. w godz. 8.00 – 16.00 w mobilnym punkcie, w sali operacyjnej (hol główny) Urzędu Miejskiego w Lęborku.

W głosowaniu może brać udział każdy, kto do 3.06.2019 r. ukończył 13 lat i jest zameldowany w Lęborku.

Prosimy, w imieniu Uczniów, Nauczycieli i Prezydium Rady Rodziców o poparcie naszej inicjatywy i oddanie głosu na nasz projekt – Duże zadanie inwestycyjne, numer 7.

Dyrektor PCE w Lęborku

Artur Obolewski

 

Zobacz nasze