Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019!

 Każde zakończenie roku  szkolnego przynosi: upragnione wakacje!

Ta wyjątkowa chwila!

Zakończenie roku szkolnego , to podsumowanie wszelkich działań i aktywności w lokalnym środowisku. Otrzymanie upragnionego świadectwa podbudowane przemowami: Dyrektora i wychowawcy przenosi Cię do tych kilku lat spędzonych w ławkach szkolnych. Intensywna praca edukacyjna wzmocniona: konkursami, wyjazdami, olimpiadami, zawodami sportowymi, sprawdzianami i unijnymi projektami - zasłużyła w PCE – na dokładne podsumowanie dokonane przez Dyrektora placówki – Pana  Artura Obolewskiego.

Zakończenie roku w ZSZ!

O godzinie 9:00,  klasy III ZSZ,  spotkały się w świetlicy szkolnej, aby w towarzystwie wybranych pracodawców,  otrzymać nagrody i podziękowania za trud włożony w trakcie  wszystkich praktyk. Po odśpiewaniu hymnu i złożeniu przyrzeczenia na małej scenie pojawili się  reprezentanci:

- z Ramienia Cechu - Starszy Cechu - Pan Roman Chmielecki, z Powiatowego Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lęborku  ( Pani Renata Kępińska – Dyrektor PCRiR) – pracodawcy ( Pan Kazimierz Lipiński), Rodzice ( Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców - Pani Danuta Kalbarczyk, Wiceprzewodniczący Prezydium Rady Rodziców - Pan Piotr Kuchta). O godzinie 10:30, w sali gimnastycznej,  odbyło się zakończenie roku szkolnego dla pozostałych klas uczących się w PCE. Dyrektor przedstawił na nim szczegółowe dane dotyczące:

-  liczebności poszczególnych oddziałów, przebiegu edukacji w określonych zawodach,  frekwencji na zajęciach szkolnych i odbytych wydarzeniach oświatowych, w które zaangażowano  naszych uczniów.

W dalszej części spotkania wręczono  świadectwa z „czerwonymi paskami”, które potwierdzały fakt, że roczna praca i zaangażowanie młodzieży w życie szkoły zasługują na uznanie.

Dyrektor życzył wszystkim miłych i radosnych wakacji.

Na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 pożegnaliśmy także naszych nauczycieli, którzy od września  rozpoczną pracę w innych placówkach oświatowych:

- Panią Jolantę Kozłowską, Magdalenę Gałkę i Jolantę Radecką.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, a po nich sił do dalszej kreatywnej pracy.

Sylwia Skroś

 

Zobacz nasze