Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W PCE!

31.10.2019r. odbył się coroczny turniej  tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników oraz 5 zawodniczek. Zwycięzcą turnieju w tym roku okazał się  Szymon Kruk z kl. II a. Drugie miejsce zajął Jakub Solski z kl. IV Tla, trzecie miejsce przypadło Piotrowi Szulis z kl. II Tla.  W kategorii dziewcząt wygrały debiutantki: Marysia Gajda  z kl. I Ap, na drugim miejscu uplasowała się Angelika Wiesiołek z kl.I Ag, zaś na trzecim miejscu znalazła się Weronika Śmiechowska z kl. IAp.

Turniej miał na celu zachęcanie uczniów naszej szkoły do uprawiania  tenisa stołowego, sprawdzenia swoich możliwości na etapie szkolnym oraz wyłonienie najlepszych tenisistów naszej szkoły. Zwycięzcy szkolnego turnieju będą reprezentować PCE na mistrzostwach powiatu.

Organizator turnieju : Tomasz Mielewczyk