Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 14-12-2018 07:41 Dekoracje świąteczne – szkolne inspiracje!

  " Uczennice klasy II A sprzedawca na lekcji zawodowej pod kierunkiem nauczyciela Ireny Małachowicz przygotowały dekoracje świąteczne jako element reklamy sali sprzedażowej i okna wystawowego.
  -  Irena Małachowicz"

 2. 13-12-2018 19:16 Mianowania Uczniów Klas Wojskowych na Wyższe Stopnie – nadane!

  Mianowanie!
  Uroczystość Mianowania Uczniów Klas Wojskowych na Wyższe Stopnie otwiera oficjalnie Dyrektor PCE – Pan Artur Obolewski, który przybliża rys historyczny i zasługi naszych uczniów kształcących się w tym zawodzie na przestrzeni – 5 lat. Włodarze miasta i powiatu dołączają z życzeniami.

 3. 12-12-2018 08:10 OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ENERGETYCE ODNAWIALNEJ

  W dniu 11 grudnia 2018 roku odbył się I etap do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu i Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej  

 4. 11-12-2018 13:55 Wyniki Konkursu "Każdy budować może" edycja III

  Tradycyjnie na początku grudnia rozstrzygnęliśmy wyniki konkursu „Każdy budować może”-edycja III. Konkurs cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród uczniów. Tegoroczna edycja pod tym względem jest rekordowa.  

 5. 11-12-2018 11:42 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DRUŻYN MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

  07 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Prawo startu miały drużyny poszczególnych klas naszej szkoły w składzie 3 dziewcząt i 3 chłopców. Jak można było się spodziewać, zawody cieszyły się  

 6. 11-12-2018 09:16 Jak zostać specjalistą od wirtualności? W tłumie przyjaciół!

  W sieci! - na stanie:
  - „Jesteś marką”, „Autentyczność przyciąga”, Inbound marketing”, „Growth Hacker marketing”, „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, „Copywriting w zintegrowanej komunikacji marketingowej”, „Odnieść sukces w sieci”, „Komunikacja wizerunkowa”, „E- biznes”, „E- marketing dla małych i średnich przedsiębiorstw”, „Ciemne typki”, „Narzędzia Google dla e-commerce”, „Sztuka prezentacji”.   

 7. 11-12-2018 07:51 Nowa oferta kształcenia w PCE

  Propozycje edukacyjne, które adresujemy do przyszłych absolwentów klas III gimnazjalnych oraz klas VIII szkoły podstawowej, poznała w piątek 07.12.2018 r. młodzież ucząca się w Cewicach   i Rokitach.  

 8. 08-12-2018 17:00 Restauracja „Różana” gotowa na masko – kapelusze! Styczniowe - Art – zaproszenie!

  Urok Restauracji „Różana”!
   - 3.12.2018 roku odwiedzam Restaurację „Różana”, gdzie uczestniczę w rozmowie marketingowej dotyczącej przygotowania wystawy masko – kapeluszy. Przy klimatycznym kominku, różowo – czerwonych goździkach  

 9. 08-12-2018 14:49 Książka idealna na Święta BN! 121 sylwetek naszych mieszkańców!

  Miło jest nam poinformować, że ukazała się książka, w której przedstawiono życie i działania kulturalno – bibliotekarko – społeczne -  naszej kol. Sylwii Skroś.  

 10. 07-12-2018 11:03 Hazard ? Nie dziękuję!

  Dnia 7 grudnia w szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne na temat hazardu dla młodzieży klas III a i III TLb.
  Spotkanie poprowadził Pan Jarosław Ciesielski z Urzędu Celno Skarbowego.
  W czasie prelekcji uczniowie dowiedzieli się,  

Zobacz nasze