Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Kadra pedagogiczna

DYREKCJA I KIEROWNICTWO PCE w Lęborku

Artur Obolewski – dyrektor szkoły

 
Zenona Gawrylak – wicedyrektor szkoły
Danuta Milewska - Biały – wicedyrektor szkoły
Zbysław Etmański – kierownik CKZ
Dorota Koper – kierownik internatu
 

CZŁONKOWIE  ZESPOŁÓW PRZEDMIOTOWYCH  W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

1. Zespół przedmiotów humanistycznych:

  1. Miśkiewicz Elżbieta
  2. Leszczyńska Danuta
  3. Hryczak Sławomir
  4. Skroś Sylwia
  5. Cierocka-Szychta Marzena
  6. Ks. Prądziński Wojciech
  7. Ks.Leszczyński Daniel
  8. Ks.Stalkowski Krystian
  9. Miśkiewicz Arkadiusz

2. Zespół języków obcych:

  1. Zarzycka Wiesława
  2. Skrzypkowska Iwona
  3. Naczk Monika
  4. Retman Iwona
  5. Woźniak-Wojciechowska Marlena
  6. Ławniczak Izabela
  7. Romanowska Aleksandra
  8. Felczak Dorota

3. Zespół przedmiotów matematyczno- fizyczno- informatycznych:

  1. Bladoszewski Daniel
  2. Szuca Ewa
  3. Złoch  Bogdan
  4. Stanuch Jacek

4. Zespół przedmiotów wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, geografia:

  1. Sieniek Robert
  2. Mielewczyk Tomasz
  3. Ramczyk-Wójcik Anna
  4. Milewska – Biały Danuta
  5. Brzózka Klaudia
  6. Motas Aleksandra
  7. Czapiewska Krystyna
  8. Mac Agnieszka
  9. Sałasiński Ryszard
  10. Kielas Katarzyna
  11. Drożdżal Barbara

5. Zespół przedmiotów ekonomiczno- usługowych i przyrodniczych:

  1. Małachowicz Irena
  2. Stasiak Brygida
  3. Gawrylak Zenona
  4. Grześko Iwona
  5. Wudniak-Styn Krystyna
  6. Głowacki Sławomir
  7. Świątkowski Mirosław
  8. Konefał Ryszard
  9. Grunwald Dorota
  10. Ulewicz-Karaś Lucyna
  11. Zanewycz Bożena
  12. Jałoszyńska Katarzyna
  13. Palczewski Robert

6. Zespół przedmiotów budowlano-drzewnych:

  1. Kwiatkowska -Obrzud Katarzyna
  2. Obolewski Artur
  3. Kotłowski Zbigniew
  4. Zawada Jan
  5. Dudzik Justyna

7. Zespół przedmiotowy nauczycieli CKP

  1. Etmański Zbysław
  2. Dudzik Justyna
  3. Block Stanisław
  4. Dettlaff Janusz
  5. Gorloff Dariusz
  6. Zawada Jan
  7. Lewiński Edmund
  8. Makles Stanisław
  9. Skiba Czesław
  10. Szymonik Franciszek
  11. Szybisty Piotr

8. Zespół nauczycieli internatu:

  1. Koper Dorota
  2. Kubisiak Alicja
  3. Woźniak Aleksandra
  4. Mrożewska Jolanta

 

Zobacz nasze