Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 24-10-2018 11:08 X Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Chrześcijańskiej im. Karola Wojtyły

  22 października w Lęborskim Centrum Kultury Fregata odbył się X Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Chrześcijańskiej im. Karola Wojtyły. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Lęborka, któremu patronuje papież Jan Paweł II. Naszą szkołę reprezentowali:  

 2. 24-10-2018 10:04 Zostaliśmy gospodarzami Jesiennych Targów Edukacyjnych

  Informujemy, że – 25 października 2018 roku – w przedziale czasowym od 8.30-15.00 nasza sala gimnastyczna przyjmie zainteresowane osoby pragnące uczestniczyć w Jesiennych Targach Edukacyjnych. Placówka z tak bogatym doświadczeniem organizacyjnym zapewni wysoki poziom prezentacyjny wszystkich stanowisk.  

 3. 24-10-2018 08:00 Gdy biblioteka oznacza nie tylko książki. To liczy się kącik czytelniczy.

   Strefa, w której słowa mają głos.
  Szybko. Sprawnie. Samodzielnie.
  Bibliotekarz - to osoba kreatywna i wielostronna. A przy okazji dążąca do poprawy jakości usług. I właśnie, dlatego w PCE- decyduję  się na innowacje wnętrzarskie. W związku z nowymi trendami mody, dizajnu, deco, a także tanimi propozycjami wnoszącymi liczne zmiany w pomieszczeniach – projektuję  –  kącik czytelniczy.

 4. 22-10-2018 10:53 Ruszył cykl biegów Grand Prix LĘBORKA

  Ruszył cykl biegów Grand Prix LĘBORKA. Uczniowie godnie reprezentują nasza szkołę podczas sobotnich zawodów rozgrywanych w lasku przy stadionie miejskim w Lęborku.  

 5. 19-10-2018 08:16 Alarm i próbna ewakuacja szkoły.

  - 18.10.2018 roku Straż Pożarna w Lęborku otrzymuje powiadomienie o podpaleniu naszej szkoły.  Szybka reakcja sekretariatu, pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo młodzieży, a także osób wyznaczonych do udzielania Pierwszej Pomocy, głównie w nagłych  wypadkach – kończy się ewakuacją pracowników i uczniów PCE.  

 6. 17-10-2018 09:53 Podziękowanie za oddanie głosów na budowę boiska przy PCE.

  W imieniu Dyrektora PCE – Pana Artura Obolewskiego – pragniemy złożyć na ręce wszystkich: Uczniów, Rodziców, Pracowników Oświatowych, Mieszkańców Lęborka i Nauczycieli  

 7. 17-10-2018 08:28 „Kapeluszowy świat masek – odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty” - konkurs na LMJ – 2018/19!

  „Kapeluszowy świat masek – odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty”   -  pod tym hasłem przewodnim Stowarzyszenie św. Jakuba Ap. w Lęborku rozpisuje kolejny konkurs plastyczny . W roku 2018 zadaniem uczestników jest artystyczne wykonanie  maski , bądź jej namalowanie,  bądź jej  narysowanie na kartce i wycięcie.   

 8. 16-10-2018 11:22 Dyrektor przekazuje decyzję Starosty Lęborskiego. Wyróżnia Stypendystów.

   Zdolni z PCE!
  16.10.2018 roku - Dyrektor PCE – Pan Artur Obolewski – przekazuje na ręce młodzieży  decyzję o przyznaniu Stypendium Starosty.
  Uczniowie odbierają potwierdzenie otrzymania Stypendium Starosty Lęborskiego.

 9. 15-10-2018 16:43 Arteria czasu w „Promieniowaniu Ojcostwa” w wydaniu Bożych Nędzników! – Forum Młodych.

  Forum Młodych w Lęborku!
  Forum Młodych „Menadżerowie Pana” przygotowujemy w odniesieniu do „Nędzników”. To „młodzi” w oczach niebiańskiego Ojca pozostają nimi na różnych etapach zbuntowanego życia. Hasło przewodnie wypowiadają donośnie 2 aktorzy i  podkreślają słowa: „Wy nędzarze”. A wszystko rozpoczyna się od ostrej muzyki i 1 utworu wykonanego przez Zespół   

 10. 14-10-2018 19:08 Arteria czasu w „Promieniowaniu Ojcostwa” – chrześcijańskie Forum Młodych w kinie LCK Fregata - zaproszenie

  Przesłaniem skierowanym do młodych będzie ukazanie, zgodnie z hasłem tegorocznego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej „Promieniowanie Ojcostwa” - refleksji o dojrzewaniu do ojcostwa, budowaniu relacji człowieka z Bogiem i ludźmi, o misji ojca w rodzinie. W tym roku hasłem Forum jest "Arteria czasu w promieniowaniu ojcostwa - czyli droga do….kromki chleba.”