Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Mamy to! - zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców

4.03.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Kartuzach nasza szkoła reprezentowała powiat lęborski w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców i po raz drugi z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w półfinałach wojewódzkich. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: z Pucka, Rumi, Kartuz oraz nasze PCE. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Turniej przebiegał na wyrównanym poziomie. Trzy reprezentacje miały po dwa zwycięstwa. Nasi reprezentanci  po zaciętych walkach ulegli w timebreaku tylko szkole z Pucka. Finalnie o zwycięstwie zdecydowało liczenie punktów, których nasza szkoła zdobyła najwięcej. Bardzo  cieszymy się z  sukcesu naszych siatkarzy oraz liczymy na  dalsze sportowe sukcesy w finale wojewódzkim, który odbędzie się 28.03.2024r. w Starogardzie Gdańskim. Trzymajmy za nich kciuki!

 

Skład naszej drużyny:

1-Gacjan Lis  kl.5Tap

2-Jakub Stencel kl.5Tap

3-Szymon Drywa z kl. 5Tbp

4-Oskar Penconek z kl. 3a

5-Jakub Penconek z kl. 2C

6-Kacper Okoniewski z kl. 2a,

7-Karol Okoniewski z kl. 2a

8-Julian Janczak z kl. 2a

 Opiekun
 Tomasz Mielewczyk 

 

Zobacz nasze