Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Talent show 2024

W ramach pierwszego Dnia Wiosny zorganizowany został w świetlicy szkolnej konkurs wokalno, muzyczno - taneczny  pn. „Mam talent”. Na scenie wystąpili następujący uczniowie: Lubomyr Podluzhnyi – akordeon, Daria Patelczyk – śpiew, Weronika Piechowska i Klaudia Stankiewicz – taniec, Nadia Stromska – śpiew i zespól rockowy w składzie: Jan Ponarad, Hubert Baranowski, Wiktoria Szczypior oraz gościnnie uczennice z I LO w Lęborku.

Podczas prezentacji szkolnych talentów społeczność PCE podziwiała mistrzowskie występy naszej młodzieży, w tym: umiejętność gry na instrumentach muzycznych, popisy wokalne oraz układy taneczne.

Zgromadzona publiczność owacyjnie oklaskiwała występujących, a Jury nagrodziło wszystkich uczestników. I miejsce zajął zespół rockowy, II miejsce zajęli ex aequo Nadia Stromska z IV TLa i LubomyrPodluzhnyi z I a, III miejsce- Daria Patelczyk z klasy II TLb, miejsce IV zajęły dziewczęta z klasy III A - Weronika Piechowska i Klaudia Stankiewicz.. Nagrody wręczali: Dyrektor PCE – p. Artur Obolewski, a także wicedyrektor  - p. Joanna Jeka, pedagog specjalny p. Kamila Sobolewska-Milczarczyk i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Stępniak z klasy IV TLa.

W szkole pierwszy dzień wiosny był także dniem w kolorze zielonym, bardzo wiele osób przyszło ubranych w tym właśnie kolorze. Bardzo dziękujemy za włączenie się w tę akcję.

Aleksandra Motas – opiekun Samorządu Uczniowskiego PCE.

 

 

Zobacz nasze