Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Obchody 3 maja z reprezentacją PCE

W dniu 3 maja poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie:

Patrycja Trawińska – dowódca pocztu

Antoni Kłak – sztandarowy

Jessika Kołodzie j- asysta

wziął udział w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Po mszy świętej w kościele NMP Królowej Polski nastąpił przemarsz pod Obelisk Niepodległości, gdzie odbyły się uroczystości, Apel pamięci, salwa honorowa oraz złożenie wiązanek kwiatów pod Obeliskiem Niepodległości przez delegacje szkół zakładów pracy i organizacji społecznych z naszego miasta .

Uroczystość zakończył koncert pieśni patriotycznych ,które wykonała Orkiestra Dęta „Ziemia Lęborska”.

Ryszard Sałasiński

 

Zobacz nasze