Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Piłka siatkowa plażowa chłopców z PCE

Kolejny sukces naszych siatkarzy, tym razem w piłce siatkowej plażowej. Wygrywając mistrzostwa powiatu  reprezentowaliśmy naszą szkołę oraz powiat na półfinałach wojewódzkich w Pucku, gdzie  rywalizując ze szkołami z Kartuz, Rumi i Pucka zajęliśmy czwartą lokatę.  Mimo, iż nie zdobyliśmy podium, czwarte miejsce w półfinale wojewódzkim  to bardzo dobry wynik. Nasi chłopcy nie odbiegali umiejętnościami i sprawnością od pozostałych szkół. Gratulujemy naszym szkolnym siatkarzom i życzymy sukcesu w kolejnych rozgrywkach.

Skład naszej drużyny: Julian Janczak, Karol Okoniewski, Kacper Okoniewski (2a).

Opiekun - Tomasz Mielewczyk 

 

Zobacz nasze