Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Mistrzynie powiatu w Futsalu dziewcząt! !

21października  2021 roku na hali sportowej ZSGŻiA odbyły się zawody sportowe w ramach Licealiady 2021/2022- Futsal dziewcząt.

W turnieju udział wzięły trzy reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych: PCE ZSP, IILO oraz ZSGŻiA.  Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Milena Jesiołowska, Wioletta Holk- Łebińska,  Julia Trepczyk , Julia Walczykowska  , Kinga Kotłowska, Aleksandra Orpel, Anastazja Pająk Patrycja Brokowska, Maja Mazur, Zofia Gojtowska, Kinga Heft, Wiktoria Naczk, Paulina Kowalska, wygrała wszystkie spotkania, zajęła pierwsze miejsce i tym samym otrzymała prawo do reprezentowania naszego powiatu na kolejnym szczeblu rozgrywek.Jak przypuszczaliśmy nasze uczennice przysporzyły nam  emocji  co niemiara! Grały fantastycznie pokazując ,że ten sport jest dla nich prawdziwą pasją. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszego zespołu i życzymy mistrzyniom dobrej passy! Jesteście najlepsze!!!

Panowie niestety walczyli dzielnie ale nie udało się awansować dalej. Swoją rywalizacje zakończyli na miejscu 4.

Skład chłopców: Denis Abe, Kacper Czupryniak, Gracjan Lis , Sergiusz Łosiak, Meyer Daniel, Arkadiusz Okrój, Marcel Pozański Szymon Szyszka, Kacper Ziobrowski, Oskar Złoty.

Dnia 26.10.2021 roku na Hali przy Szkole nr 4 w Wejherowie odbyły się Półfinały Wojewódzkie. 

Dziewczęta  dały z siebie wszystko, ale niestety nie udało się awansować na kolejny szczebel rywalizacji. Wierzymy w to, że w przyszłym roku pokażemy na co Nas stać. Jesteśmy dumni z postawy Naszych uczniów i dziękujemy za walkę i włożone serce. Głowa do góry! Dziewczęta zajęły ostatecznie 3 miejsce

Brawo ! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo ! Brawo

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego. 

Zobacz nasze